DOM WSPÓŁPRACY POLSKO-NIEMIECKIEJ

Nasz Zespół

Aurelia Langosz, Sekretariat, Opole,
aurelia.langosz@haus.pl, +48774079515

Martyna Halek, menedżerka projektów, Opole,
martyna.halek@haus.pl, +48 774411185

Karolina Syga, menedżerka projektów, Opole,
karolina.syga@haus.pl, +48 774411185

Daria Kulik, menedżerka projektów, Opole,
daria.kulik@o2.pl, +48774079516

Paulina Pieter, menedżerka projektów, Opole,
paulina.pieter@haus.pl, +48774079520 

Andżelika Wolny, menedżerka projektów, Opole,
andzelika.wolny@haus.pl, +48 774079522

Julia Skoluda, menedżerka projektów, Opole,
julia.skoluda@haus.pl, +48781075320

Magdalena Beztroska, menedżerka projektów, Opole,
magdalena.beztroska@haus.pl, +48781075320

Johannes Schmidt, menedżer ds. kultury IfA, Gliwice,
johannes.schmidt@haus.pl, +48774079525

Katarzyna Opielka, menedżerka projektów, Gliwice,
katarzyna.opielka@haus.pl

Małgorzata Makowska, menedżerka projektów, Gliwice,
malgorzata.makowska@haus.pl  +48774079523

Sabina Szweda, menedżerka projektów, Gliwice,
sabina.szweda@haus.pl +48774079527

Danuta Proks, specjalistka ds. rozliczeń, Opole,
danuta.proks@haus.pl, +48774079520

Irena Machura, zastępca dyrektora generalnego, Gliwice,
+48774079526
 

Lucjan Dzumla, dyrektor generalny

NEWSLETTER

  • Aktualności DWPN
  • Aktualności Hausbooks
  • Obie listy

HAUSBOOKS.PL

YOUTUBE:

FACEBOOK:

INSTAGRAM: