DOM WSPÓŁPRACY POLSKO-NIEMIECKIEJ

Haus der Deutsch-Polnischen Zusammenarbeit

Nasz Zespół

Aurelia Langosz, obsługa sekretariatu, Opole,
aurelia.langosz@haus.pl, +48774079515

Martyna Halek, menedżerka projektów, Opole,
martyna.halek@haus.pl, +48 774079519

Karolina Syga, menedżerka projektów, Opole,
karolina.syga@haus.pl, +48774079521

Paulina Klosa, menedżerka projektów, Opole,
paulina.klosa@haus.pl, +48774079517

Sandra Mazur, menedżerka projektów, Opole,
sandra.mazur@haus.pl, +48774079516

Weronika Koston, menedżerka projektów, Opole,
weronika.koston@haus.pl, +48774079520

Magdalena Prochota, menedżerka projektów, Opole,
magdalena.prochota@haus.pl, +48774079520

Julia Zgorzelska, menedżerka projektów, Opole,
julia.zgorzelska@haus.pl, +48774079520

Sabina Suchanek, menedżerka projektów, Opole,
sabina.suchanek@haus.pl, +48774079520

Stefan Mehrens, menedżer ds. kultury IfA, Gliwice,
stefan.mehrens@haus.pl, +48774079525

Klaudia Skapczyk, menedżerka projektów, Gliwice,
klaudia.skapczyk@haus.pl, +48774079527

Katarzyna Opielka, menedżerka projektów, Gliwice,
katarzyna.opielka@haus.pl

Małgorzata Jonczy-Admaska, menedżerka projektów, Gliwice, małgorzata.jonczy@haus.pl,+48 797 465 999

Danuta Proks, specjalistka ds. rozliczeń, Opole,
danuta.proks@haus.pl, +48774079520

Irena Machura, kierowniczka biura, Gliwice,
+48774079526

Lucjan Dzumla, dyrektor generalny

NEWSLETTER

  • Wybierz rodzaj Newslettera
  • Aktualności DWPN
  • Aktualności Hausbooks
  • Obie listy

HAUSBOOKS.PL

YOUTUBE:

FACEBOOK:

INSTAGRAM: