DOM WSPÓŁPRACY POLSKO-NIEMIECKIEJ

Haus der Deutsch-Polnischen Zusammenarbeit

Nasz Zespół

Aurelia Langosz, Sekratariat, Opole,
aurelia.langosz@haus.pl, +48774079515

Martyna Halek, menedżerka projektów, Opole,
martyna.halek@haus.pl, +48 774079519

Katarzyna Moczko, menedżerka projektów, Opole,
katarzyna.moczko@haus.pl, +48 774079521

Weronika Koston, menedżerka projektów, Opole,
weronika.koston@haus.pl, +48774079520

Paulina Pieter, menedżerka projektów, Opole,
paulina.pieter@haus.pl, +48774079520

Sabina Suchanek, menedżerka projektów, Opole,
sabina.suchanek@haus.pl, +48774079520

Daria Kulik, menedżerka projektów, Opole,
daria.kulik@o2.pl, +48774079516

Arkadiusz Brzeziński, menedżer projektów, Opole,
arkadiusz.brzezinski@haus.pl, 

Zofia Chlebda, menedżerka projektów, Opole,
zofia.chlebda@haus.pl, +48 774411185

Beata Sordon, menedżerka projektów, Opole,
beata.sordon@haus.pl, +48 774411185

Stefan Mehrens, menedżer ds. kultury IfA, Gliwice,
stefan.mehrens@haus.pl, +48774079525

Klaudia Skapczyk, menedżerka projektów, Gliwice,
klaudia.skapczyk@haus.pl, +48774079527

Katarzyna Opielka, menedżerka projektów, Gliwice,
katarzyna.opielka@haus.pl

Małgorzata Makowska, menedżerka projektów, Gliwice,
malgorzata.makowska@haus.pl, +48774079523

Aleksandra Urbańczyk, menedżerka projektów, Gliwice,
aleksandra.urbanczyk@haus.pl, +48774079524

Danuta Proks, specjalistka ds. rozliczeń, Opole,
danuta.proks@haus.pl, +48774079520

Irena Machura, zastępca dyrektora generalnego, Gliwice,
+48774079526
 

Lucjan Dzumla, dyrektor generalny

NEWSLETTER

  • Wybierz rodzaj Newslettera
  • Aktualności DWPN
  • Aktualności Hausbooks
  • Obie listy

HAUSBOOKS.PL

YOUTUBE:

FACEBOOK:

INSTAGRAM: