DOM WSPÓŁPRACY POLSKO-NIEMIECKIEJ

Haus der Deutsch-Polnischen Zusammenarbeit

Nasz Zespół

Martyna Halek, menedżerka projektów, Opole,
martyna.halek@haus.pl, +48 774079519

Magdalena Komisarz, menedżerka projektów, Gliwice,
magdalena.komisarz@haus.pl, +48774079527

Weronika Koston, asystentka ds. kultury IfA, Opole,
weronika.koston@haus.pl, +48774079520

Karolina Leibig, obsługa sekretariatu, Opole,
karolina.leibig@haus.pl, +48774079515

Irena Machura, menedżerka projektów, Opole,
irena.machura@haus.pl, +48774079517

Alicja Mainusch, menedżerka projektów, Gliwice,
alicja.mainusch@haus.pl, +48774079524

Sandra Mazur, menedżerka projektów, Opole,
sandra.mazur@haus.pl, +48774079516

Stefan Mehrens, menedżer ds. kultury IfA, Gliwice,
stefan.mehrens@haus.pl, +48774079525

Magdalena Prochota, menedżerka projektów, Opole,
magdalena.prochota@haus.pl, +48774079520

Danuta Proks, specjalistka ds. rozliczeń, Opole,
danuta.proks@haus.pl, +48774079520

Anna Suchan, menedżerka projektów, kierowniczka biura w Gliwicach,
anna.suchan@haus.pl, +48774079526

Karolina Syga, menedżerka projektów, Opole,
karolina.syga@haus.pl, +48774079521

Lucjan Dzumla, dyrektor generalny

NEWSLETTER

  • Wybierz rodzaj Newslettera
  • Aktualności DWPN
  • Aktualności Hausbooks
  • Obie listy

HAUSBOOKS.PL

YOUTUBE:

FACEBOOK:

INSTAGRAM: