Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychWarsztaty edukacyjne "Trening Wystąpień Publicznych"


Warsztaty edukacyjne "Trening Wystąpień Publicznych",
8 - 10 grudnia 2006 roku w Gliwicach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży biorącej udział w debatach oksfordzkich Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej zaprasza młodzież w wieku od 15 do 18 lat do udziału w cyklu warsztatów z zakresu wystąpień publicznych organizowanych w terminie od 8 do 10 grudnia br. w gliwickiej siedzibie Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Bycie mówcą strony pro lub kontra to często dla większości uczestników debat pierwszy żywy kontakt z wystąpieniami i publiką. Organizowany "Trening Wystąpień Publicznych" to warsztaty z autoprezentacji, retoryki i erystyki, których celem jest profesjonalne przygotowanie młodzieży do wystąpień na forum publicznym.

Szuka i techniki autoprezentacji, umiejętność doboru form retorycznych dla przedstawienia odpowiednich argumentów i prawidłowej prezentacji wypowiedzi, kultura dyskusji, retoryka, sposoby zdobywania zaufania i pobudzania publiczności czy umiejętności panowania nad stresem to tylko niektóre punkty wchodzące w program warsztatów.

"Trening Wystąpień Publicznych" stanowi odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie młodych ludzi, którzy coraz częściej będą brali czynny udział w życiu społecznym, a co za tym idzie - w wystąpieniach publicznych i umożliwi im zdobycie umiejętności w tym zakresie.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak ilość miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach proszone są o napisanie listu motywacyjnego (do 3000 znaków) i nadesłanie go wraz z danymi (imię nazwisko, data urodzenia, adres, nr telefonu, e-mail, szkoła) na adres Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej do dnia 17 listopada br.

Zgłoszenia: Marzena Karch, Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, ul. Rybnicka 27, 44-100 Gliwice, tel.: (48 32) 232-49-02, fax: (48 32) 232-49-01, e-mail: eu@haus.pl

Jury składające się z przedstawicieli Centrum Europejskiego przy Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej do 30 listopada br. wybierze i podczas debaty oksfordzkiej 2 grudnia br. ogłosi listę uczestników warsztatów. Do udziału w projekcie zostanie zaproszonych 30 osób.« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Archipelag
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej