Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychSeminarium dla pracowników samorządowych pt. Obywatelska UE: Recepta na przejrzystość administracji samorządowej na przykładzie programu "Przejrzysta Polska"


Seminarium dla pracowników samorządowych pt. Obywatelska UE: Recepta na przejrzystość administracji samorządowej na przykładzie programu "Przejrzysta Polska", 16 listopada 2006 roku o godz. 11.00, Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej w Gliwicach

Podczas seminarium zaprezentowane zostaną główne założenia i cele programu "Przejrzysta Polska" oraz doświadczenia jego tegorocznych laureatów - Rybnika, Piekar Śląskich, Mysłowic i powiatu żywieckiego. Martyna Liber, asystentka z Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego przybliży zgromadzonym skandynawskie rozwiązania związane z dostępnością urzędów dla obywateli.

Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu seminariów poświęconych kwestiom związanym z tematyką samorządową. Idea spotkania zrodziła się ze świadomości, iż podwyższanie kompetencji i zdobywanie praktycznej wiedzy, jaką powinni posiadać samorządowcy jest nieodłącznym elementem ich pracy. Dzięki posiadanym umiejętnościom mogą oni bowiem aktywnie i skutecznie realizować zadania z dziedziny polityki komunalnej.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Z powodu ograniczonej ilości miejsc, prosimy o pisemne (fax, e-mail) lub telefoniczne potwierdzenia uczestnictwa w seminarium.« wsteczKONTAKT
Anny Antoniak-Tannenberg,

tel. 32 232 49 02 wew. 222,

fax 32 232 49 01,
e-mail: eu@haus.pl; anna.antoniak@haus.pl

DO POBRANIA

program

PARTNERZY

Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej

 

Śląski Związek Gmin i Powiatów