Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychCzy chcesz dołączyć do grona twórców, właśnie powstającej strony internetowej www.horstbienek.pl


Czy chcesz dołączyć do grona twórców, właśnie powstającej strony internetowej www.horstbienek.pl? Kolejne spotkanie odbędzie się 19 września 2006 br. o godz. 14.00 w gliwickiej siedzibie Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Jesteś osobą kreatywną, która ma chęć i energię, by robić coś więcej i zaangażować się w nowy projekt dla młodzieży? Interesuje Cię historia Gliwic i Górnego Śląska? Chcesz, by wszyscy zainteresowani twórczością i postacią Horsta Bienka znaleźli w końcu stronę internetową, która wyczerpująco, ciekawie i rzetelnie poinformuje o pisarzu, jego twórczości oraz pracach i projektach jemu poświęconych?

Dołącz zatem do grona do grona twórców i redaktorów właśnie powstającej strony internetowej www.horstbienek.pl ? Przyjdź na spotkanie, które odbędzie się 19 września 2006 br. o godz. 14.00 w gliwickiej siedzibie Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Mamy nadzieję, iż prowadzenie strony internetowej o pisarzu i jego mieście stanie się w pełni samodzielnym projektem młodego pokolenia, któremu jako Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej możemy i pragniemy zaoferować wsparcie techniczne i merytoryczne. Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie i spotkaniu prosimy kontakt mailem na adres: katarzyna.sekula@haus.pl lub telefonicznie pod nr: (032) 232 49 02 w. 105« wstecz


MENU DZIAŁU
POWRÓT DO MAPY
HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej