Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychPierwsze zeszyty edukacyjne do przedmiotu „Historia i kultura mniejszości narodowej” już są!

Serdecznie zapraszamy nauczycieli na spotkanie, podczas którego zaprezentowane zostaną pierwsze zeszyty edukacyjne do przedmiotu „Historia i kultura mniejszości niemieckiej", przygotowane przez Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej.
Podczas spotkania przedstawione zostaną tematy zawarte w naszych materiałach dydaktycznych oraz metody pracy z zeszytami edukacyjnymi podczas zajęć, które szczegółowo zaprezentuje autorka – dr Katarzyna Michalak.


Pierwsze spotkanie odbędzie się 26 marca 2018 r. o godz. 15.00, w sali Politechniki Opolskiej przy ul. Waryńskiego 4 w Opolu (Wydział Ekonomii i Zarządzania).


Drugie spotkanie odbędzie się 23 kwietnia 2018 r. o godz. 15.00, w Centrum Organizacji Kulturalnych przy ul. Studziennej 6 w Gliwicach.


Po spotkaniach będą Państwo mieli możliwość odbioru kompletu zeszytów edukacyjnych. Oddajemy je w Państwa ręce bezpłatnie. Każdemu z zainteresowanych nauczycieli przekażemy jeden komplet.


Szczegółowy program spotkania, znajduje się w załączeniu. Prosimy o potwierdzenia przybycia e-mailem na adres: karolina.syga@haus.pl lub telefonicznie (77 402 51 05) do 23 marca 2018 r.

 

« wsteczKONTAKT

Karolina Syga
Tel.: 77 402 51 05
e-mail: karolina.syga@haus.pl

DO POBRANIA

Program[.doc]

PARTNERZY